ABS Show

TELEVIZIJA ARENA SPORT

TELEVIZIJA ARENA SPORT

PREMIJERA ČETVRTAK 18:00

REPRIZA PETAK 23:30

+ REPRIZE  ARENA SPORT 1,2,4,5

POKRIVENOST: SRBIJA,CG,BIH,MK

TV KOPERNIKUS - NACIONALNI KABLOVSKI EMITER + SATELIT

TV KOPERNIKUS - NACIONALNI KABLOVSKI EMITER + SATELIT

PREMIJERA: NEDELJA 19:30

REPRIZA: PONEDELJAK 00:15

POKRIVENOST: SRBIJA,CG,BIH,MK KAVBLOVSKI DIHITALNO ZONA AVALA, JASTREBAC,CRNI VRH,AVALA,ČOT,KOPAONIK

TV TELEMARK - ČAČAK

TV TELEMARK - ČAČAK

PREMIJERA PONEDELJAK 20:00

REPRIZA UTORAK 16:00

POKRIVENOST: ZAPADNA I CENTRALNA SRBIJA KABLOVSKI. DIGITAL ZONA TORNIK/OVČAR

KTV -ZRENJANIN - BEOGRAD

KTV -ZRENJANIN - BEOGRAD

PREMIJERA: PETAK 11:00

REPRIZA NEDELJA 19:30

POKRIVENOST: BEOGRAD,NOVI SAD,KIKINDA,ZRENJANIN KABLOVSKI,

DIGITALNA ZONA ČOT/VENAC

 

TELEVIZIJA MAG - OBRENOVAC

TELEVIZIJA MAG - OBRENOVAC

PREMIJERA:PETAK 20:20

REPRIZA:SUBOTA 20:20

NEDELJA 15:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI,IPTV, DIGITALNA ZONA AVALA

TV SAT - POŽAREVAC

TV SAT - POŽAREVAC

PREMIJERA SREDA  18:00

REPRIZA KLIYNI TERMINI

POKRIVENOS: D3 SBB KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA AVALA

 

 

TV PANCEVO

TV PANCEVO

PREMIJERA: NEDELJA 13:05

REPRIZE:UTORAK 09:25 PLUS DVEREPRIZE

POKRIVENOST: KABLOVSKI PANČEVO,BEOGRAD REGION,DIGITALNA ZONA VRŠAČKI BREG

TV KRAGUJEVAC

TV KRAGUJEVAC

PREMIJERA SUBOTA 22:30

REPRIZA PETAK 13:00 + NOĆNA

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA CRNI VRH / RUDNIK

 

TV NOVI PAZAR

TV NOVI PAZAR

PREMIJERA: PONEDELJAK 18:00

REPRIZA:PETAK 17:30

POKRIVENOST: D3 SBB NACIONALNO, KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA TORNIK-OVČAR,KOPAONIK

RTV KRUŠEVAC

RTV KRUŠEVAC

PREMIJERA NEDELJA 17:00

REPRIZA 15:05

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA JASTREBAC

TELEVIZIJA DELTA - NOVI SAD

TELEVIZIJA DELTA - NOVI SAD

OCEKUJEMO NOVE TERMINE

POKRIVENOST: KABLOVSKI DIGITALNA ZONA ČOT/VENAC

RTV GEM - LAZAREVAC

RTV GEM - LAZAREVAC

PREMIJERA PETAK 13:00

REPRIZA PONEDELJAK 13:00

+ DVE REPRIZE

POKRIVENOST: KABLOVSKI DIGITALNA ZONA AVALA

SREMSKA TELEVIZIJA

SREMSKA TELEVIZIJA

PREMIJERA: SUBOTA 13:00

REPRIZA: SREDA 15:30

POKRIVENOST: KABLOVSKO EMITOVANJE,DIKITALNA ZONA ČOT/VENAC

RTV VRANJE

RTV VRANJE

PREMIJERA SUBOTA 13:35

REPRIZA PONEDELJAK 13:50

NEDELJA 12:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA BESNA KOBILA

           

TV RASKA

TV RASKA

PREMIJERA PETAK 18:25

REPRIZA NEDELJA 08:50

POKRIVENOSTč KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA KOPAONIK

TV BOR

TV  BOR

PREMIJERA SUBOTA 18:15

REPRIZA ČЕТВРТАК 10:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA DELI JOVAN/TUPIZNICA

TV FORUM - PRIJEPOLJE

TV FORUM  - PRIJEPOLJE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA TORNIK/OVCAR

RTV M - PARAĆIN

RTV M - PARAĆIN

PREMIJERA NEDELJA 22:45

REPRIZA UTORAK 14:30

SREDA 05:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA CRNI VRH/RUDNIK

 

TV AS - ŠABAC

TV AS - ŠABAC

PREMIJERA PONEDELJAK 17:05

REPRIZA SREDA 23:45

POKRIVENOST:KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA CER /MALJEN

 

TV SMEDEREVO

TV SMEDEREVO

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA VRSACKI BREG

TV KA - KRALJEVO

TV KA - KRALJEVO

PREMIJERA:PONEDELJAK 17:30

REPRIZA: UTORAK 10:30

ČETVRTAK 13:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA JASTREBAC, TORNIK / OVACAR

TV BEČEJ

TV BEČEJ

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKA

TV LOTEL - LOZNICA

TV LOTEL  -  LOZNICA

PREMIJERA NEDELJA 12:00

REPRIZA UTORAK 15:15

 POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA CER/MALJEN

TV F KANAL - ZAJEČAR

TV F KANAL -  ZAJEČAR

PREMIJERA UTORAK 17:00

REPRIZA SREDA 09:00

NEDELJA 11:00

POKRIVENOST: KABLOVSKA, DIGITALNA ZONA DELI JOVAN

 

 

TV LAV - VRŠAC

TV LAV -  VRŠAC

PREMIJERA ČETVRTAK 21:15

REPRIZA SUBOTA 10:25

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA VRSACKI BREG

 

 

TV PI KANAL - PIROT

TV PI KANAL  - PIROT

PREMIJERA ČETVRTAK 20:00

REPRIZA NEDELJA 12:30

POKRIVENOST: KABL;OVSKI, DIGITALNA ZONA TUPIZNICA

RTV JASENICA - SMEDERVSKA PALANKA

RTV JASENICA -  SMEDERVSKA PALANKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA CRNI VRH/RUDNIK

RTV SUNCE- ARANĐELOVAC

RTV SUNCE- ARANĐELOVAC

PREMIJERA PONEDELJAK 21:00

REPRIZA UTORAK 13:10

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA CRNI VRH/RUDNIK

TV TRSTENIK

TV TRSTENIK

PREMIJERA SREDA 21:30

REPRIZA ČETVRTAK 17:00

 PETAK 11:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA JASTREBAC

RTV RUF - PETROVAC NA MLAVI

RTV RUF -  PETROVAC NA MLAVI

PREMIJERA SUBOTA 16:00

REPRIZA PETAK 17:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA DELI JOVAN

TV MELOS - KRALJEVO

TV MELOS - KRALJEVO

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI 50% SRBIJE+SATELIT

DIGITALNA ZONA JASTREBAC,TORNIK - OVCAR

TELEVIZIJA INFO KODAL -BOSILEGRAD

TELEVIZIJA INFO KODAL -BOSILEGRAD

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSI

TV 4S - BOJNIK

TV 4S - BOJNIK

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA JASTREBAC

SRPSKA NAUČNA TELEVIZIJA

SRPSKA NAUČNA TELEVIZIJA

TV KLISURA – GRDELICA

TV KLISURA – GRDELICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA JASTREBAC

RTV CARIČIN GRAD - LEBANE

RTV CARIČIN GRAD  - LEBANE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA JASTREBAC

TV LASER - SVRLJIG

TV LASER  - SVRLJIG

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA JASTREBAC

TV VIMINACIJUM - KOSTOLAC

TV VIMINACIJUM  - KOSTOLAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA VRSACKI BREG

TELEVIZIJA HAN - VLADICIN HAN

TELEVIZIJA HAN - VLADICIN HAN

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST KABLOVSKI VLADIČIN HAN,SURDULICA

TV BUJANOVAC

TV BUJANOVAC

PREMIJERA:NEDELJA 13:00

REPRIZA: PETAK 16:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI,DIGITALNA ZONA BESNA KOBILA

K1 - LESKOVAC

K1 -  LESKOVAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNA ZONA JASTREBAC

RTV DISKOS

RTV DISKOS

PREMIJERA PONEDELJAK 21:30

REPRIZA UTORAK 14:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA KOPAONIK

TV 5 - UŽICE

TV 5 - UŽICE

PREMIJERA PONEDELJAK 20:30

REPRIZA UTORAK 16:00

 NEDELJA 18:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION, DIGITALNO ZONA TORNIK/OVCAR

TV SANDZAK - NOVI PAZAR

TV SANDZAK - NOVI PAZAR

PREMIJERA SUBOTA 22:30

REPRIZA NEDELJA 18:30

+ REPRIZE RADNIM DANIMA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA KOPAONIK

 

 

TV KD KOZARSKA DUBICA

TV KD KOZARSKA DUBICA

RTV PRIMA - BAJINA BAŠTA

RTV PRIMA -  BAJINA BAŠTA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA TORNIK/OVCAR

TV KURŠUMLIJA

TV KURŠUMLIJA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION, DIGITALNO ZONA JASTREBAC

TV KLIK - ARILJE

TV KLIK -  ARILJE

PREMIJERA UTORAK 16:00

REPRIZA SUBOTA 18:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA TORNIK/OVCAR

TV SUPER SMEDEREVO

TV SUPER SMEDEREVO

PREMIJERA:SREDA 13:05

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV MIR HD EVROPA

TV MIR HD EVROPA

PREMIJERA:PONEDELJAK 18:15

REPRIZA:VIŠE PUTA NEDELJNO

POKRIVENOST:NET TV PLUS, INTERNET, OTT PLATFORME INTERNACIONALNO,KABLOVSKA

TELEVIZIJA FRUŠKA GORA - RUMA

TELEVIZIJA FRUŠKA GORA - RUMA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TV POZEGA

TV POZEGA

PREMIJERA: PONEDELJAK 20:30

REPRIZA UTORAK 15:10

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA TORNIK/OVCAR

 

 

TELEVIZIJA T1- MAJDANPEK

TELEVIZIJA T1- MAJDANPEK

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNO DELI JOVAN

OK TV - KOVAČICA

OK TV -  KOVAČICA

PREMIJERA PONEDELJAK 20:00

REPRIZA UTORAK 13:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA VRSACKI BREG

 

TV MARS - VALJEVO

TV MARS - VALJEVO

PREMIJERA: NEDELJA  14:45h
REPRIZA :PETAK  15:00h

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TV SRECE - SOMBOR

TV SRECE - SOMBOR

PREMIJERA: NEDELJA 17:30

REPRIZA: PETAK 19:05

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONA

TELEVIZIJA CARIBROD-DIMITROVGRAD

TELEVIZIJA CARIBROD-DIMITROVGRAD

PREMIJERA UTORAK 16:30

REPRIZA NEDELJA 21:05

 POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA DELI JOVAN

 

TV PLJEVLJA

TV PLJEVLJA

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST LOKALNO, KABLOVSKI

TV BAČKA PALANKA

TV BAČKA PALANKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA COT/VENAC

TELEVIZIJA 025 INFO APATIN

TELEVIZIJA 025 INFO APATIN

PREMIJERA: NEDELJA 20:10

REPRIZA: SUBOTA 16:10

+TRI REPRIZE

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TV SUBOTICA

TV  SUBOTICA

PREMIJERA UTORAK 21:00

REPRIZA PONEDELJAK 12:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TV ISTOK - ZAJEČAR

TV  ISTOK  - ZAJEČAR

PREMIJERA SREDA 14:10

REPRIZA ČETVRTAK 12:20

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONA, DIGITALNO ZONA TUPIZNICA/ DELI JOVAN

HERCEG TELEVIZIJA - TREBINJE

HERCEG TELEVIZIJA - TREBINJE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, ANTENSKI REGION

TV MIR - LEPOSAVIĆ

TV MIR - LEPOSAVIĆ

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION, LOKALNO ANTENSKI

TV PRIBOJ

TV PRIBOJ

PREMIJERA SREDA 18:00

REPRIZA PETAK 11:00

+ KLIZNA REPRIZA ZA VIKEND

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONE TORNIK/OVCAR

TV BISER

TV BISER

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVNJA

POKRIVENOST KABLOVSKI LOKALNO

TV SOKO BANJA

TV SOKO BANJA

PREMIJERA SREDA 21:30

REPRIZA ČETVRTAK 16:30

 POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA JASTREBAC

 

TV BEL KANAL – BANJA LUKA

TV BEL KANAL – BANJA LUKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

 POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION, ANTENSKI LOKALNO

TV VRT VRNJACKA BANJA

TV VRT VRNJACKA BANJA

PREMIJERA SREDA 16:00

REPRIZA ČETVRTAK 09:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA JASTREBAC

TV CITY - UB

TV CITY -  UB

 OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION

TV K3 - PRNJAVOR - REPUBLIKA SRPSKA

TV K3 - PRNJAVOR - REPUBLIKA SRPSKA

PREMIJERA SUBOTA 18:05

REPRIZA PONEDELJAK 15:05

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO,ANTENSKI REGIONALNO

TV MOST - ZVEČAN

TV MOST - ZVEČAN

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI, NACIONALNO OPEN TELEKOM, ANTENSKI REGIONALNO

TV ZVIŽD - KUČEVO

TV ZVIŽD - KUČEVO

PREMIJERA SREDA 21:00

REPRIZA CETVRTAK 13:00, PETAK 16:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA DELI JOVAN

SPORTSKA TELEVIZIJA KRUSEVAC

SPORTSKA TELEVIZIJA KRUSEVAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA KOPAONIK

TELEVIZIJA JAGODINA

TELEVIZIJA JAGODINA

PREMIJERA: NEDELJA 19:30

REPRIZA: SUBOTA:19:20

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION, DIGITALNA ZONA CRNI VRH/RUDNIK

TV POMORAVLJE

TV POMORAVLJE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNO ZONA CRNI VRH/RUDNIK

 

 

ELTA 1 HD TV

ELTA 1 HD TV

PREMIJERA SUBOTA 11:00

REPRIZA NEDELJA 11:00

NEDELJA 18:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO

TV IN IRIG

TV IN IRIG

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION

RTV ZLATNI BIK NY AMERIKA

RTV ZLATNI BIK NY AMERIKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: IPTV PLATFORME U CELOM SVETU

TV HERC - ŠTRPCE

TV HERC - ŠTRPCE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, ANTENSKI REGIONALNO

TV GALAKSIJA 32 - ČAČAK

TV GALAKSIJA 32 - ČAČAK

PREMIJERA NEDELJA 13:00

REPRIZA SREDA 22:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNO ZONA TORNIK/OVCAR

TELEVIZIJA SVE NA DLANU 2 - OPEN TV NACIONALNO + NET TV

TELEVIZIJA SVE NA DLANU 2 - OPEN TV NACIONALNO + NET TV

PREMIJERA: NEDELJA 20:00

REPRIZA: PONEDELJAK 15:30

POKRIVENOST:  OPEN TV NACIONALNO + NET TV

TV KISS - KOSOVSKA MITORVICA

TV KISS - KOSOVSKA MITORVICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION, ANTENSKI REGION

TV OSM - PALE

TV OSM  - PALE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI NACIONALNO,ANTENSKI REGIONALNO

RTV PULS

RTV PULS

PREMIJERA SUBOTA 13:30

REPRIZA SREDA 15:00

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION,VRANJE,ANTENSKI REGION

TV TUTIN

TV TUTIN

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGIONA,DIGITALNO ZONA KOPAONIK

TV PLANA - VELIKA PLANA

TV PLANA - VELIKA PLANA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONA

TV KULA

TV KULA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGIONALNO

TV HIT – BRČKO

TV HIT – BRČKO

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI REGIONALNO

TV IN - BIJELJINA

TV IN - BIJELJINA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO

RTV BRANIČEVO

RTV BRANIČEVO

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNO DELI JOVAN

TV INĐIJA

TV  INĐIJA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONA

TV KUČEVO

TV KUČEVO

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA DELI JOVAN

RTV GOLIJA,- IVANJICA

RTV GOLIJA,- IVANJICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI LOKALNO,DIGITALNA ZONA TORNIK/OVCAR

TV K25 - ODŽACI

TV K25 -   ODŽACI

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI, DIGITALNA ZONA COT/VENAC

TV KLADOVO

TV KLADOVO

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI, DIGITALNO DELI JOVAN

TV SUN - BIJELO POLJE - CRNA GORA

TV SUN - BIJELO POLJE - CRNA GORA

PREMIJERA PETAK 19:30

REPRIZA UTORAK 12:30 + VISE REPRIZA

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI LOKALNO

TV JEFIMIJA

TV JEFIMIJA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION,DIGITALNO ZONA KOPAONIK

TELEVIZIJA NOVI - HERCEG NOVI

TELEVIZIJA NOVI - HERCEG NOVI

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI NACIONALNO,ANTENSKI REGIONALNO

A1 BALKAN TELEVIZIJA

A1 BALKAN TELEVIZIJA

PREMIJERA: SREDA 21:00

REPRIZA: NEDELJA 17:00

 POKRIVENOST: KABLOVSKI BIH,SRB,IPTV PLATFORE CEO SVET. TOTAL TV,NET TV

TELEVIZIJA TRANS - NEGOTIN

TELEVIZIJA TRANS - NEGOTIN

PREMIJERA NEDELJA 18:00

REPRIZA ČETVRTAK 15:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI, DIGITALNO ZONA DELI JOVAN

KANAL 6 HD

KANAL 6 HD

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST KABLOVSKI BIH I INOSTRANSTVO

TV BRUS

TV BRUS

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV NOVI BEČEJ

TV  NOVI  BEČEJ

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKA

TV APATIN

TV APATIN

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONALNO

TV SVITEL - SVILJANAC

TV SVITEL - SVILJANAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV MOST NET -PROKUPLJE

TV MOST NET -PROKUPLJE

OČEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI

DIGITALNO ZONA JASTREBAC

TV INFO PULS VRANJE

TV INFO PULS VRANJE

PREMIJERA: SUBOTA 13:00

REPRIZA: NEDELJA 10:00 , UTORAK 20:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV RESAVA - DESPOTOVAC

TV RESAVA  - DESPOTOVAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONALNO

RTV BOSPHORUS - ALEKSINAC

RTV BOSPHORUS - ALEKSINAC

OČEKUJEMO TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION

TURISTICKI KANAL

TURISTICKI KANAL

OCEKUJEMO TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TV SVE NA DLANU 1 - OPEN TV NACIONALNO + NET TV

TV SVE NA DLANU 1 - OPEN TV NACIONALNO + NET TV

OCEKUJEMO TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: OPEN TV NACIONALNO

TV INFO - VRDNIK

TV INFO - VRDNIK

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

RTV ISTOČNO SARAJEVO

RTV ISTOČNO SARAJEVO

PREMIJERA SUBOTA 11:00

REPRIZA NEDELJA 15:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI LOKALNO

TELEVIZIJA 1 BEČ

TELEVIZIJA 1 BEČ

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI BEC, IPTV PLATFORME SIROM SVETA

TELEVIZIJA INFO PLUS KANAL - GRADIŠKA

TELEVIZIJA INFO PLUS KANAL - GRADIŠKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGIONALNO

TELEVIZIJA KONTAKT BANJA LUKA

TELEVIZIJA KONTAKT BANJA LUKA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOSTA: KABLOVSKI REGION

CANAL MOTOR BALKAN - SATELIT + TOTAL TV

CANAL MOTOR BALKAN - SATELIT + TOTAL TV

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: NORVESKA, KABLOVSKI I SATELIT

EXPRESS TV - BACKA TOPOLA

EXPRESS TV - BACKA TOPOLA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV KIM ČAGLAVICA

TV KIM ČAGLAVICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI, ANTENSKI LOKALNO

TELEVIZIJA LORIST - KABLOVSKA SRBIJA I REPUBLIKA SRPSKA + INTERNET

TELEVIZIJA LORIST - KABLOVSKA SRBIJA I REPUBLIKA SRPSKA + INTERNET

PREMIJERA PETAK 21:00

REPRIZA PONEDELJAK 10:00

 PONEDELJAK 17:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO

TV RESAVA - SVILAJNAC

TV RESAVA  -  SVILAJNAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGIONALNO

TELEVIZIJA 24 PAZOVA

TELEVIZIJA 24 PAZOVA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONALNO

TV BACKA - VRBAS

TV BACKA - VRBAS

PREMIJERA NEDELJA 13:30

REPRIZA SREDA 10:10

POKRIVENOST:KABLOVSKI

TV CORONA - BAR - CRNA GORA

TV CORONA - BAR - CRNA GORA

PREMIJERA UTORAK 18:30

REPRIZA SREDA 11:15

 POKRIVENOST:KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI LOKALNO

TV HOMOLJE - ŽAGUBICA

TV HOMOLJE - ŽAGUBICA

PREMIJERA NEDELJA 17:00

REPRIZA UTORAK 21:00

POKRIVENOST:KABLOVSKI REGION

TV VLASOTINCE

TV VLASOTINCE

PREMIJERA UTORAK 20:55
 
REPRIZA SREDA 13:50
 
POKRIVENOST: KABLOVSKI REGION

TELEVIZIJA AMNA - TEŠANJ

TELEVIZIJA AMNA - TEŠANJ

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI REGIONALNO

TV PRO MEDIA - SENTA

TV PRO MEDIA - SENTA

PREMIJERA SREDA 19:50

REPRIZA PETAK 10:10

NEDELJA 13:20

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

 

TV LJIG

TV LJIG

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV BLACE

TV BLACE

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV STRELA - DESPOTOVAC

TV STRELA - DESPOTOVAC

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI REGIONALNO

TV INFO KANAL - NOVA PAZOVA

TV INFO KANAL -  NOVA PAZOVA

PREMIJERA UTORAK 17:00

REPRIZA SUBOTA 17:00

NEDELJA 17:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV ADA

TV ADA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV INFO - BEČЕЈ

TV INFO  - BEČЕЈ

PREMIJERA SREDA 22:30

REPRIZA PETAK 11:00

 POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

 

TV BEOČIN

TV BEOČIN

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV RAČA

TV RAČA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI IPTV LOKALNO

TV KOLUBARA -LAZAREVAC

TV KOLUBARA -LAZAREVAC

NB INFO KANAL - NOVI BEČЕЈ

NB INFO KANAL - NOVI BEČЕЈ

PREMIJERA PONEDELJAK 16:20

REPRIZA UTORAK 10:30

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV PEGAZ - KRUPANJ

TV PEGAZ  - KRUPANJ

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

KTV 022 - SREMSKA MITROVICA

KTV 022 - SREMSKA MITROVICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: INTERNET TELEVIZIJA

SRPSKA TV - PODGORICA

SRPSKA TV - PODGORICA

OCEKUJEMO NOVE TERMINE EMITOVANJA

POKRIVENOST: KABLOVSKI NACIONALNO, ANTENSKI LOKALNO

TV PRO MEDIA - ADA

TV PRO MEDIA -  ADA

PREMIJERA ČETVRTAK 18:15

REPRIZA PETAK 18:15

 POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV INFO - KNJAŽEVAC

TV INFO - KNJAŽEVAC

PREMIJERA NEDELJA 11:00

REPRIZA PONEDELJAK 17:00

POKRIVENOST: KABLOVSKI LOKALNO

TV ČAJETINA

TV ČAJETINA

PREMIJERA PETAK 18:00

REPRIZA NEDELJA 21:30

POKRIVENOST:KABLOVSKI LOKALNO ZLATIBOR, CAJETINA

Levo
Desno